Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas podczas konferencji „Razem dla Dziecka i Rodziny”, która wpisała się w obchody 35-lecia naszej Poradni.
Dziękujemy Prelegentom, Gościom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg konferencji. Państwa obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten jubileuszowy czas nabrał szczególnego znaczenia.
Cieszymy się, że mogliśmy świętować ten ważny jubileusz razem z Państwem.
Do zobaczenia podczas kolejnych inicjatyw!
zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia
